پشتیبانی

در صورتی که راهنمای نصب موجود در CD یا DVD همراه کتاب‌ها را به دقت مطالعه کرده‌اید و مراحل نصب را مطابق آن به طور کامل پیموده‌اید ولی در نصب نرم‌افزار دچار مشکل شده‌اید، احتمالاً مشکل شما یکی از موارد زیر است:

مهندسی معکوس با CATIA

در صورتی که مرحله تکمیلی نصب انجام نشد و پیغامی مبنی بر انجام نشدن این عملیات به نمایش درامد، لازم است کامپیوتر خود را به حالت safe mode‌بالا بیاورید و در آنجا گزینه مرحله تکمیلی نصب را اجرا کنید.

MATLAB 2010

هنگامی که در مراحل نصب نرم‌افزار برای گرفتن کد مورد نظر در راهنمای نصب، روی واژه اینجا کلیک می‌کنید، با این کار کد به صورت خودکار کپی می‌شود، سپس کافی است در پنجره نصب در مکانی که لازم است پس از کلیک راست گزینه paste  را انتخاب کنید.

MATLAB 2010

در مرحله تکمیلی 3، فایل زیر را دانلود کنید و در همان مسیر گفته‌شده در راهنمای نصب ‌Paste نمایید.

فایل لایسنس

CAESAR II

این نرم‌افزار، معمولاً بر روی ویندوز 7 نصب نمی‌شود. در حالت کلی برای نصب سزار لازم است آنتی‌ویروس شما غیر فعال (Disable ) و کارت شبکه شما از حالت نصب خارج شده باشد، توجه کنید که کارت شبکه لازم است uninstall شود و غیر فعال شدن آن کافی نیست.

PLCS7

نصب این نسخه از نرم‌افزار بر روی ویندوزهای 8 و 10 آزمایش نشده است و تضمین نمی‌شود.

WinCC

این نسخه از نرم‌افزار بر روی ویندوز 7 نصب نمی‌شود.

Ansys

این نسخه از نرم‌افزار بر روی ویندوز 7 نصب نمی‌شود

Inventor

اگر در مراحل نصب این نرم‌افزار با مشکلی مواجه شدید، لازم است آنتی‌ویروس خود را غیر فعال کنید و در کنترل پانل، در قسمت user account control setting  دکمه سمت چپ پنجره را در پایین‌ترین قسمت، یعنی روی Never notify  قرار دهید.

 

 

در صورتی که با مشکلی غیر از موارد ذکر‌شده مواجه شدید، مشکل خود را همراه با اطلاعات تماس (آدرس ایمیل و تلفن)، به ایمیل زیر ارسال کنید و تا 24 ساعت کاری آینده منتظر پاسخ بمانید:

Email: afrang.pub@gmail.com