پشتيبانی

در صورتی که راهنمای نصب موجود در CD یا DVD همراه کتاب‌ها را به دقت مطالعه کرده‌اید و مراحل نصب را مطابق آن به طور کامل پیموده‌اید؛ ولی در نصب نرم‌افزار دچار مشکل شده‌اید، احتمالاً مشکل شما یکی از موارد زیر است:

در صورتی که مرحله تکمیلی نصب انجام نشد و پیغامی مبنی بر انجام نشدن این عملیات به نمایش درامد، لازم است کامپیوتر خود را به حالت safe mode‌ بالا بیاورید و در آنجا گزینه مرحله تکمیلی نصب را اجرا کنید.

هنگامی که در مراحل نصب نرم‌افزار برای گرفتن کد مورد نظر در راهنمای نصب، روی واژه اینجا کلیک می‌کنید، با این کار کد به صورت خودکار کپی می‌شود، سپس کافی است در پنجره نصب در مکانی که لازم است پس از کلیک راست گزینه paste را انتخاب کنید.

در مرحله تکمیلی 3، فایل زیر را دانلود کنید و در همان مسیر گفته‌شده در راهنمای نصب ‌Paste نمایید.

فایل لایسنس

این نرم‌افزار، معمولاً بر روی ویندوز 7 نصب نمی‌شود. در حالت کلی برای نصب سزار لازم است آنتی‌ویروس شما غیر فعال (Disable) و کارت شبکه شما از حالت نصب خارج شده باشد، توجه کنید که کارت شبکه لازم است uninstall شود و غیر فعال شدن آن کافی نیست.

نصب این نسخه از نرم‌افزار بر روی ویندوزهای 8 و 10 آزمایش نشده است و تضمین نمی‌شود.

این نسخه از نرم‌افزار بر روی ویندوز 7 نصب نمی‌شود.

این نسخه از نرم‌افزار بر روی ویندوز 7 نصب نمی‌شود.

اگر در مراحل نصب این نرم‌افزار با مشکلی مواجه شدید، لازم است آنتی‌ویروس خود را غیر فعال کنید و در کنترل پانل، در قسمت user account control setting  دکمه سمت چپ پنجره را در پایین‌ترین قسمت، یعنی روی Never notify  قرار دهید.

در صورتی که با مشکلی غیر از موارد ذکر‌شده مواجه شدید، مشکل خود را همراه با اطلاعات تماس (آدرس ایمیل و تلفن)، به ایمیل زیر ارسال کنید و تا 24 ساعت کاری آینده منتظر پاسخ بمانید:

Email: afrang.pub@gmail.com